Bruce Willis: Parfumi i tij i parë, ekskluzivisht me LR!

Bruce Willis është një nga aktorët më të suksesshëm e më njohur në botë! Eshtë Burrë me të gjithë kuptimin e fjalës - me vlera të shumta dhe autentike. Bashkë me LR-në, yjet e Hollywood, kanë prodhuar parfumin e etyre të parë. Në këtë mënyrë, parfumet përputhen me personalitetin, ekspresivitetin dhe karakterin e tyre.

Parfumi i Bruce Willis - një frymë drejt pavdekshmërisë

Djemt e zgjuar jetojnë përgjithmonë – si Bruce Willis.
Mashkullore dhe e pazakontë.
Parfumi i heroit të aksionit: sandalwood i fortë and shije piperi të përziera me vetiverin dhe frutave të. Parfumi i parë i Bruce Willis – tashmë një legjendë.

Parfumi: i drunjtë - jeshil - elegant 

Bruce Willis Products1

Seti i Bruce Willis përmban:

  • Eau de Parfum 
  • Sprai Aromatik
  • Shampo aromatike për flokët dhe trupin
  • Aftershave Balm 

„Lovingly“- Parfumi i parë për femra nga Bruce Willis

Eshtë një histori shumë personale e yllit botëror, e frymëzuar nga bashkëshortja e tij Emma Heming-Willis për të krijuar një parfum. Si shenjë e zhvillimit të dashurisë së tij. Një parfum me kaq pasion, njësoj si deklarata e tij e dashurisë. Një buqetë me lule të bardha dhe agrumesh të freskëta ofron një atmosferë plot dashuri dhe romanticitet. Kjo është një dashuri e vërtetë!

Parfum: lulesh - jeshile - elegante 

Lovingly Products

"Frymëzuar nga bashkëshortja ime Emma"

Lovingly nga Bruce Willis disponohet si:

  • Eau de Parfum
  • Shampo aromatike
  • Locion aromatik për trupin 
  • Sprai aromatik

Jeni të interesuar në parfumet e Bruce Willis?

Bruce Willis Logo

 

Cmimet Duftstars

Sukses në DUFTSTARS 2011: Parfumi i Bruce Willis renditet midis 5 më të mirëve në German perfume prize 2011 në kategorinë “Lifestyle Men”! 

Bruce Willis dhe LR

Për zhvillimin e parfumit të parë të Bruce Willis, skuadra e LR-së e vizitoi aktorin në New York dhe New Orleans për të marrë detajet dhe për të dizenjuar paketimin e parfumit. “Zhvillimi i parfumit tim të parë së bashku me skuadrën tejet të angazhuar dhe pasionante të LR-së, ishte vërtetë shumë zbavitëse. Produktet janë individuale, unike dhe të qëndrueshme. Kjo gjë më bindi më bashkoi me LR-në,” tha Bruce Willis në prezantimin e produktin në Frankfurt në Qershor 2010. 

Bruce-Willis

Shikoni foto të tjera

Trego galerinë

Emma Heming-Willis: ambasadore e markës LR

Emma Heming-Willis, bashkëshortja e bukur e yllit të Hollywood dhe ikonë e LR-së Bruce Willis, ka sfiluar në pasarelat e stilistëve më të njohur në botë. Ka pozuar për fotografët më të famshëm dhe ka punuar si aktore. Si një multi-talent e fokusuar në dizenjim, ajo është përfaqësuesja më e denjë e LR.Joyce, koleksionit të bizhuve. 

Shikoni më shumë

Cifti Willis dhe LR

Njësoj si bashkëshorti, ylli i filmave Bruce Willis, me parfumin e tij të suksesshëm, Emma Heming-Willis u bashkua gjithashtu me familjen e LR family në vjeshtën e 2011 si një ambasadore e bizhuterive të dizenjuara. Me karizmën e saj të veçantë, modelja e famshme e bën gamën e bizhuve  “a lively experience”. Tek çmimet “Duftstars 2011” në Berlin, Emma Heming-Willis kishte prezantuar parfumin e bashkëshortit të saj “Bruce Willis”.

Pse LR?

Vlera
Makina e kompanisëSistem shpërblimiNjohje
Histori suksesi

Produktet e LR-së

ZEITGARDProduktet e KatalogutAloe VeraMind MasterColostrumMicrosilverDeluxe

Koncepti i Yjeve

Guido Maria KretschmerCristina FerreiraKarolina KurkovaBruce Willis

Kompania LR

ZhvillimiShitje të DrejtpërdrejtaFondacioni LR GLOBAL KIDS FUND
Dr. Thomas StoffmehlThomas HeursenDr. Andreas LaabsPatrick Sostmann

Rrjeti me

TwitterFacebookXINGLinked inYoutubeInstagram

Anëtar i:

BDDBDIHVKESELDIA

Bashkëpunim me:

Mercedes-BenzVolkswagenPorscheDHLIASCSGS INSTITUT
FRESENIUS
DermatestZEITGARD