“Meu” by Cristina Ferreira:

Gëzimi i jetës Portugez në një flakon

Tërheqje e pastër me pak ektravagancë. Cristina Ferreira është një nga personazhet televizive më të njohura të Portugalisë, ajo magjeps çdo ditë mijëra fansa me elegancën e saj miqësore e natyrale.

Tani aura e saj unike magjeps në një aromë - "Meu", në anglisht "My". Një kombinim i bergamos të ëmbël me lule portokalli dhe trëndafil i sapoçelur, vaniljes së ngrohtë me patchouli joshëse. Një parfum joshës me prekjen e pagabueshme e magjepsëse të Cristina Ferreira.

Ashtu si krijuesja e saj aroma përfaqëson diversitetin individual, gjallërinë freskuese dhe elegancën femërore.

MEU fako
MEU Logo

Rreth Cristinës

Cristina Ferreira është një gazetare portugeze dhe fituesja e çmimit TV Artist. Fuqia joshëse magjeps fansat e saj çdo ditë me humorin pikant dhe një pamje unike. Tani ajo ndan një pjesë të kësaj me botën e aromës – me aromën e saj “Meu”, një kompozim tejet i këndshëm.

Cristina Ferreira at LR

Cristina Ferreira viziton zyrat qëndrore të LR. Entuziaste si gjithmonë ajo vlerëson dizajnet e para të aromës.

Pse LR?

Vlera
Makina e kompanisëSistem shpërblimiNjohje
Histori suksesi

Produktet e LR-së

ZEITGARDProduktet e KatalogutAloe VeraMind MasterColostrumMicrosilverDeluxe

Koncepti i Yjeve

Guido Maria KretschmerCristina FerreiraKarolina KurkovaBruce Willis

Kompania LR

ZhvillimiShitje të DrejtpërdrejtaFondacioni LR GLOBAL KIDS FUND
Dr. Thomas StoffmehlThomas HeursenDr. Andreas Laabs

Rrjeti me

TwitterFacebookXINGLinked inYoutubeInstagram

Anëtar i:

BDDBDIHVKESELDIA

Bashkëpunim me:

Mercedes-BenzVolkswagenPorscheDHLIASCSGS INSTITUT
FRESENIUS
DermatestZEITGARD