LR Partner
Registration

"Aromë" nga Guido Maria Kretschmer

100 % Guido Maria Kretschmer në dy aroma. Një për femra, një për meshkuj.

Më në fund stilisti ka përmbushur ëndrrën e tij të hershme dhe krijoi koleksionin e tij të parë të aromave - ekskluzivisht me LR. Karakteristikë e veçantë: Aromat përfaqësojnë krejtësisht personalitetin e Guido Maria Kretschmer: si një stilist, si një artist, si një person që arrin të prekë zemrat e të tjerëve.

"Krijuar për të prekur zemrat", kjo është bindja e Guido Maria Kretschmer, gjithashtu pjesë e aromave të tij: i dashuruar pas detajeve dhe me fokus njerëzit, elegant me potencialin për të krijuar klasiken, me nënshkrimin unik të stilistit.

GMK-Trailer
Guido Maria Kretschmer Parfum Men

Guido Maria Kretschmer

Orientale ▪ Pikante ▪ Sharmante

Notat kryesore energjike me shije mandarine dhe bergamo të freskëta përfaqësojnë personalitetin karizmatik të Guidos.
Në notat e ndërmjetme mund të ndihet prekja e stilistit: një përzierje e piperit, barbarizes dhe drurit shumë cilësor të kashmirit.
Notat bazë përfaqësojnë personalitetin e Guido Maria Kretschmer: vanilje e ngrohtë e kombinuar me vetiver mashkullor dhe lëkurë.

Guido Maria Kretschmer Parfum Woman

Guido Maria Kretschmer

Me bazë lulesh ▪ Frutash▪ Sensuale ▪ Orientale

Notat e buta kryesore joshin si personaliteti i sinqertë i Guidos si artist – një përzierje e mandarinës, kumbullës dhe dardhës.
Në notat e ndërmjetme përzierja e trëndafilit, lules së portokallit dhe zambakut të ujit krijon një buqetë elegante.
Notat bazë sensuale përfaqësojnë dashurinë e Guidos ndaj njerëzve: një përzierje e drurit të sandalit, vaniljes dhe myshkut, e cila ka një fuqi tërheqëse.

Shishet

Stilisti Guido Maria Kretschmer ka krijuar personalisht gjithashtu dhe dizajnin e shisheve të aromave. Ashtu si linja e tij e modës edhe shishet reflektojnë elegancë pa kufi dhe janë unike. Frymëzuar nga njerëzit për të cilët krijohet dhe moda e Guidos, shishja e aromës për femra të krijon imazhin e një pëlhure të një fustani fisnik. Struktura e shishes së aromës për meshkuj në formë e hojeve ka si veti përthyerjen e dritës. Ajo simbolizon tiparin e ylbertë të Guido Maria Kretschmer. Të mbështjella me pëlhurë, të dyja shishet vijnë pranë jush në një kuti shumë fisnike.

GMK-Logo

Jeni të interesuar për aromat e Guido Maria Kretschmer?

Aroma e Yllit të Ri

Ylli i ri në familjen e LR-së është Guido Maria Kretschmer! Ne tashmë e duam atë!

GMK-By LR

LR e dashuron Guidon

Guido Maria Kretschmer lejoi LR të vështronte punën e tij. Ai skicoi një stilim veçanërisht për Bashkëpunëtorët e LR-së. Skicimi origjinal u hodh në Facebook.

LR on Facebook

Pse LR?

Vlera
Makina e kompanisëSistem shpërblimiNjohje
Histori suksesi

Produktet e LR-së

ZEITGARDProduktet e KatalogutAloe VeraMind MasterColostrumMicrosilverDeluxe

Koncepti i Yjeve

Guido Maria KretschmerCristina FerreiraKarolina KurkovaBruce Willis

Kompania LR

ZhvillimiShitje të DrejtpërdrejtaFondacioni LR GLOBAL KIDS FUND
Dr. Thomas StoffmehlThomas HeursenDr. Andreas Laabs

Rrjeti me

TwitterFacebookXINGLinked inYoutubeInstagram

Anëtar i:

BDDBDIHVKESELDIA

Bashkëpunim me:

Mercedes-BenzVolkswagenPorscheDHLIASCSGS INSTITUT
FRESENIUS
DermatestZEITGARD