Bohemian Glamour

Aroma e parë e supermodeles ndërkombëtare Karolina Kurkova

Është një nga supermodelet më të suksesshme në botë. Ka qenë pjesë e shfaqjeve televizive si "The face" ose "The perfect model". Ajo përfaqëson në një mënyrë të veçantë magjinë, fuqinë dhe shkathtësinë. Ekskluzivisht nga, LR, Karolina Kurkova prezanton tani aromën e saj të parë.

Karolina Kurkova - Aroma

Përbërja prej lulesh joshëse jasemini dhe tuberose, me vanilje të ngrohtë, në kontakt me mjaltin joshës, krijojnë një përshtypje të paharrueshme. Karakteri i parfumit të Karolina Kurkova kombinon magjinë dhe bukurinë e pasarelave dhe në të njëjtën kohë është një nder për atdheun e saj,Çekinë.

E reja e kësaj arome është "Parfum Absolu" roll-on – një formulë me përqëndrim të lartë, i krijuar veçanërisht për femrën dhe për  të rifreskuar parfumin kudo që të shkoni. Falë formulës ekskluzive me xhel, ju mund ta vendosni lehtë ku dhe kur të dëshironi. 


Aroma: lulesh I jeshile I elegante

Products Karolina Kurkova

Aroma e Karolina Kurkova ështe e disponueshme si:

 • Eau de Parfum
 • "Parfum Absolu": Parfum me një formulë me përqëndrim të lartë, (30 % vaj parfumi) në një roll-on unik dhe të dobishëm
 • Deodorant Aromatik Sprai
 • Krem për Dush
 • Locion për Trupin

  Karolina Kurkova - Ylli

  • Një nga top-modelet me fitime më të larta në botë (Forbes)
  • Më shumë se 50 kopertina
  • Victorias's Secret Angel
  • Një nga 3 supermodelet High Fashion të botës
  • Aktore TV dhe pjesëmarrëse në jurinë e konkurseve të modës

   

  Logo Karolina Kurkova

  E RE në Janar 2013:

  Me supermodelen Karolina Kurkova LR prezanton brenda portofolit të yjeve ndërkombëtare një fytyrë të re dhe një aromë të re.

  Aroma e Yllit të Ri

  LR prezanton me krenari: Supermodelja Karolina Kurkova, anëtarja e re në familjen tonë Starbox. Mirësevjen në LR!

  Karolina Kurkova Trailer

  Karolina Kurkova Production

  Karolina Kurkova dhe LR-ja

  Supermodelja e famshme viziton zyrat qendrore të LR-së dhe ndihmon në krijimin e përbërjes special të aromës së saj. 

  Jeni të interesuar për aromën e Karolina Kurkova?

                Njihuni!

  Pse LR?

  Vlera
  Makina e kompanisëSistem shpërblimiNjohje
  Histori suksesi

  Produktet e LR-së

  ZEITGARDProduktet e KatalogutAloe VeraMind MasterColostrumMicrosilverDeluxe

  Koncepti i Yjeve

  Guido Maria KretschmerCristina FerreiraKarolina KurkovaBruce Willis

  Kompania LR

  ZhvillimiShitje të DrejtpërdrejtaFondacioni LR GLOBAL KIDS FUND
  Dr. Thomas StoffmehlThomas HeursenDr. Andreas Laabs

  Rrjeti me

  TwitterFacebookXINGLinked inYoutubeInstagram

  Anëtar i:

  BDDBDIHVKESELDIA

  Bashkëpunim me:

  Mercedes-BenzVolkswagenPorscheDHLIASCSGS INSTITUT
  FRESENIUS
  DermatestZEITGARD